Zwiastun wywiadu z dr inż. Henrykiem Woźniakiem – Obróbka Plastyczna Metali

Z dr inż. Henrykiem Woźniakiem, Właścicielem firmy Obróbka Plastyczna Metali spotkaliśmy na początku stycznia 2023 w Poznaniu na terenie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Obróbki Plastycznej.

Pana Henryka Woźniaka zapytaliśmy o ponad 52 letnie doświadczenie w branży i rzeczach które zmieniły się na przestrzeni tych lat.

Rozmawiamy na tematy technologii, dostępnych narzędzi i ich zaletach, kondycji polskiego przemysłu, systemu nauczania inżynierów projektujących i obsługujących procesy obróbki plastycznej oraz wadach, najczęstszych przyczynach czy sposobach radzenia sobie z wadami w wytłoczkach.

dr inż. Henryk Woźniak jest też jednym z ekspertów organizowanego corocznie  przez Automotive Production Support specjalistycznego spotkania dedykowanego dla osób związanych zawodowo z procesami obróbki plastycznej metali.

Do udziału w szkoleniu zapraszani są inżynierowie procesów z firm produkcyjnych sektorów: automotive, lotnictwa, kolejowego, AGD, producentów baterii, maszyn rolniczych, okuć meblowych, elementów drzwi i okien oraz innych wyrobów z blachy,.

Więcej informacji na stronie platformy Automotive Production Support
https://production-support.pl/

oraz profili LinkedIn
https://www.linkedin.com/company/automotive-production-support/