Eurolaser – partner for your success

Eurolaser – partner for your success

Firma Eurolaser Polska jest wyłącznym dystrybutorem niemieckiego producenta systemów laserowych Co2 Eurolaser Gmbh. Zajmujemy się kompleksowo doradztwem technicznym w zakresie laserowych aplikacji cięcia i znakowania, instalacjami i wdrożeniami oferowanych systemów laserowych oraz serwisem i wsparciem technicznym klienta. Ponadto w naszym Demo Room w Częstochowie oraz Centrum aplikacji w Luneburg przeprowadzamy prezentacje systemów laserowych i testy cięcia materiałów naszych klientów. Eurolaser Polska świadczy także usługi cięcia laserowego dla klientów B2B.

Eurolaser gmbh jest obecnie najstarszym niemieckim producentem wycinarek wielkoformatowych CO2 do niemetali. W 2019 roku firma została wyróżniona nagrodą za konkursie “TOP 100 Innovator” w Niemczech.

Firma specjalizuje się w rozwiązaniach przemysłowych do cięcia takich grup materiałowych jak tekstylia techniczne i odzieżowe, materiały filtracyjne, tworzywa sztuczne i kompozyty, materiały stosowane w komponentach elektronicznych oraz materiały drewnopochodne.

Urządzenia w 100% wykonywane są w siedzibie firmy w Launeburg w Niemczech wg standardów jakościowych normy ISO 9001. Urządzenia Eurolaser oparte są wyłącznie na podzespołach wyprodukowanych w Europie i USA charakteryzującymi się najwyższymi standardami jakościowymi. Naszymi głównymi partnerami technologicznymi jest szwajcarska firma ZUND dostarczająca nam systemu ruchu oraz amerykański producent źródeł laserowych SYNRAD. Nasze lasery generacji S3/G3 są konstrukcjami modułowymi i ich końcowa specyfikacja techniczna jest dobierana dokładnie pod aplikację i wymogi klienta. Konstrukcja modułowa umożliwia także rozbudowę lasera w dowolnym czasie o zmianę mocy czy dołożenia narzędzi/opcji dodatkowych jak znakowane tuszem, drukarka,etykieciarka, kamera CCD, narzędzia mechaniczne lub system czyszczenia parą. Eurolaser oferuje także automatyzację procesów produkcyjnych z wykorzystaniem  indywidualnie konfigurowanego oprogramowania Touch&Go , automatyzację procesu cięcia z wykorzystaniem stołów wahadłowych lub systemu pasa transmisyjnego do materiałów w rolkach. Nasze systemy laserowe charakteryzuje wykazana przez wieloletnie doświadczenia niezawodność oraz bardzo dobra opinia na rynku w segmencie wielkoformatowych laserów Co2 do cięcia niemetali. Nasze systemy laserowe bez problemu mogą pracować w trybie 24/7, a kontrakty serwisowe pozwalają na przedłużenie okresu gwarancyjnego systemu nawet do 5 lat lub 10 000 roboczogodzin.

Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenia (w tym ponad 1000 wdrożonych systemów przemysłowych na całym świecie) potwierdzona niezawodność i renoma jaką firma Eurolaser wypracowała sobie na  świecie w sektorze wielkoformatowych wycinarek laserowych Co2 jest najlepszym gwarantem bezpieczeństwa dla naszych partnerów przy tego typu inwestycji.

Dział handlowy: 

Mariusz Deptuch
Area Sales Manager - Poland
mob: +48 535 101 325
e-mail: md@eurolaser-polska.pl
www.eurolaser.com

Oddział w Polsce:
ul.Legionów 94 J
42-202 Częstochowa

eurolaser GmbH
Borsigstr. 18
21339 Lueneburg
Germany