Gazy techniczne

Firma Air Products jest jednym z największych na świecie producentów gazów technicznych, prowadząc działalność w ponad 50 krajach i zatrudniając ponad 20 000 osób. Oferta Air Products obejmuje: gazy atmosferyczne, procesowe i specjalne, a także urządzenia i usługi dla wielu gałęzi przemysłu. Oferujemy kompleksowe rozwiązania optymalizujące procesy spawania; od dostaw gazów po stanowiska zrobotyzowane.

Jak zmniejszyć zużycie gazów osłonowych nawet do 50%?

Dla branży motoryzacyjnej i metalowej Air Products dostarcza innowacyjne rozwiązania generujące oszczędności w procesach spawania, w tym spawania zrobotyzowanego. Rozwiązania Air Products eliminują nadmierny wypływ gazu przy zajarzaniu łuku i zapewniają optymalne natężenie przepływu, redukując zużycie gazu. Można je zintegrować z istniejącą instalacją gazów, również na stanowiskach zrobotyzowanych, osiągając przy tym wyższą jakość spoin i zmniejszając ryzyko wystąpienia wad spawalniczych.

Optymalne dostawy gazów i mieszanek

Z Air Products mogą Państwo liczyć na niezawodne dostawy gazów; zależnie od wielkości zużycia oferujemy gazy ciekłe w zbiornikach (argon, dwutlenek węgla, azot i tlen) oraz gazy sprężone w butlach i wiązkach. Nowoczesna butla Integra® z wbudowanym reduktorem zapewnia oszczędności na zużyciu gazu oraz lepszą jakość spoin dzięki stałemu natężeniu przepływu, a mieszanki z gamy Linx® zwiększają prędkość spawania i wydajność procesów MIG/MAG i TIG.

Stanowiska zrobotyzowane

Wdrażamy spawalnicze systemy zrobotyzowane gwarantujące powtarzalność standardu jakościowego  produktu i podnoszące jakość procesu spawania. Dzięki dostawom gazów do spawania i materiałów spawalniczych, świadczonym przez Air Products oraz współpracy z firmą ABB, dostarczającej nowoczesne roboty, zapewniamy kompleksową obsługę Państwa firmy.

Urządzenia i materiały spawalnicze Veriforce®

Uzupełnieniem naszej oferty jest pełne zaopatrzenie w urządzenia spawalnicze i materiały do spawania, zapewniające osiągnięcie doskonałych rezultatów.

Dane kontaktowe:
Air Products Sp. z o.o.
Ul. Komitetu Obrony Robotników 48
02-146 Warszawa
Infolinia 801 100 801
infopl@airproducts.com
www.airproducts.com.pl