PPI Adhesive Products Kastomizacja jako strategia uzyskania przewagi konkurencyjnej

Kastomizacja jako strategia uzyskania przewagi konkurencyjnej

W dzisiejszych czasach menadżerowie najwyższego szczebla są szczególnie zainteresowani skutecznymi sposobami osiągania przewagi konkurencyjnej.

Kastomizacja produktu, podejście indywidulane do projektu wydaje się być jednym ze sposobów wyróżnienia się, innowacyjności oraz uzyskania przewagi nad konkurencją. W obecnych czasach dopasowanie produktu przez dostawcę do indywidulanych wymagań klienta gwarantuje osiągnięcie wysokiego poziomu zyskowności oraz umocnienie pozycji rynkowej.

PPI Adhesive Products Ltd podąża tym trendem.

Firma powstała w Irlandii w 1970 roku. Obecnie świętujemy 50 lecie działalności. Nasze produkty to szeroki asortyment technicznych taśm klejących, materiałów samoprzylepnych, laminatów oraz wykrojów znajdujących zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu w szczególności takich jak Automotive.

Jednym z naszych atutów jest możliwość stworzenia i wyprodukowania taśm oraz wykrojów na specjalne życzenie, produkowanych zgodnie z wymiarami dostarczonymi przez naszego klienta. Produkujemy również w małych ilościach do krótko trwających projektów.

Firma PPI jest obecna na wszystkich sześciu kontynentach, w ponad 60 krajach świata. Oferuje szereg produktów wysoko zaawansowanych technologicznie, których właściwości spełniają normy w szczególności obowiązujące w przemyśle motoryzacyjnym zarówno dla OEM jak i AGR.

Obecnie stoimy wszyscy przed nie lada wyzwaniem aby zachować nasz bezpośredni kontakt z klientami szczególnie w fazie dyskusji oraz rozwoju projektu. Mam jednak wypracowane standardy, które mimo wprowadzonych obostrzeń pozwalają nam na współpracować z klientami bezpośrednio.

 

Przejdź do zakładki dostawcy na platformie Automotive Production Support i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji: TUTAJ

Foto:

1. Jacek Marciniak Sales Manager PPI Adhesive Products oraz Design Engineer Roman Broda z firmy zmorph3d.com Poland w dyskusji nad nowym rozwiązaniem w drukarkach 3D z których tworzone będą bardzo lekkie a zarazem wytrzymałe części również prototypy dla rynku Automotive.

2. PPI production line