Materiały ścierne i polerujące - Automotive Production Support

Materiały ścierne i polerujące

Grupa Hermes to światowy lider w produkcji materiałów ściernych nasypowych i spojonych oferujący od 90 lat innowacyjne, wysokowydajne produkty używane w procesach szlifowania.

Dzięki tradycji i doświadczeniu staliśmy się uznanym producentem i dostawcą wydajnych, funkcjonalnych oraz innowacyjnych narzędzi stosowanych w procesach szlifowania. Oferujemy produkty w następujących obszarach działalności
– materiały nasypowe;
– materiały spojone;
– Hermes Abrasives Institute (w ramach którego oferujemy pomoc w szeroko rozumianej optymalizacji procesów szlifowania włącznie ze szkoleniem operatorów).

Grupa Hermes rozpoczęła działalność w 1927 r. w Hamburgu w Niemczech, gdzie obecnie mieści się główna siedziba firmy. Posiadamy również zakłady produkcyjne oraz spółki zależne na całym świecie. W Polsce działamy od 1998 r. Nasza siedziba mieści się w Gądkach k. Poznania, w której wytwarzamy taśmy bezkońcowe o szerokości od 3 mm do 3,65 m, rolki oraz tulejki ścierne. Rocznie grupa Hermes przerabia blisko 13 milionów m2 materiału ściernego, a nasze wysokowydajne produkty cieszą się uznaniem klientów na całym świecie. Zakład w Polsce odgrywający istotna rolę w obsłudze klientów z całego świata zatrudnia ponad 150 osób.

Z naszych produktów korzysta między innymi przemysł samochodowy, metalurgiczny, lotniczy, płytowy a nawet medyczny. Dla każdego z wymienionych obszarów staramy się dostarczać rodziny produktów, które są zaprojektowane do poszczególnego etapu produkcyjnego.
Nieustannie podnosimy jakość naszych produktów tak, aby spełniały one najwyższe wymagania klientów. Grupa Hermes nieustannie podejmuje odpowiadające wymaganiom ekonomicznym i środowiskowym działania ukierunkowane na ciągłą poprawę wyrobów.

Wysoka jakość, stałe doskonalenie procesów technologicznych, ochrona środowiska oraz bezpieczeństwo pracy są realizowane poprzez codzienne działania naszego personelu. Jest to stałe zadanie naszego kierownictwa, mające na celu promowanie i utrzymanie poczucia odpowiedzialności za jakość i obniżanie kosztów oraz za ochronę środowiska i bezpieczeństwo pracy na wszystkich szczeblach. Nasza strategia personalna opiera się na długofalowej koncepcji pracy z ludźmi. Aktywizujemy naszych pracowników by nieustannie podnosili swoje kompetencje. Jednocześnie dzielimy się wiedzą i inwestujemy w ich rozwój.

Dla naszych klientów jak i wszystkich pracowników sprzedaży prowadzimy cykliczne specjalistyczne seminaria dotyczące technologii wytwarzania oraz implementacji materiałów ściernych. Doradztwo techniczne umożliwia zapoznanie się z szeroką gamą naszych produktów oraz dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb klienta.

Dane kontaktowe:
HERMES POLSKA Sp. z o.o.
Tel. +48 61 62 48 900 ; Fax. +48 61 62 48 901
ul. Towarowa 3, 62-023 Gądki, Polska
info@hermes-polska.com