Panele bezpieczeństwa TROAX

Panele dedykowane są do zabezpieczenia powierzchni magazynowych, produkcyjnych oraz maszyn,urządzeń zautomatyzowanych i robotów przemysłowych.

Panele dostarczane są w trzech wersjach: siatka, blacha i poliwęglan.

Konstrukcja wszystkich paneli spełnia wymagania Dyrektywy Maszynowej oraz norm ISO. Wygrodzenia TROAX stosowane są na całym świecie w wielu dziedzinach produkcji. Branża automotive przeważa, jednakże TROAX to także panele ze stali nierdzewnej stosowane w przemyśle spożywczym.  TROAX obecny jest na wszystkich kontynentach, także w Polsce, jako 31 spółka grupy na świecie.

W procesie przygotowania panela siatkowego TROAX istotna jest unikalna metoda spawania, dzięki której klient otrzymuje stabilne i bardzo mocne konstrukcje.Systemy mocowania paneli do słupków to bardzo ważny element wytrzymałej konstrukcji. Mocowania naszego systemu o nazwach: Smart Fix i Rapid Fix wyróżniają się szeregiem unikalnych właściwości.

Panele dostarczane są w 3 wersjach: od paneli siatkowych o profilu ramy 19×19 oraz 30×20 odpowiednio nazywanych ST20 i ST30, drucie 3mm i oczku 100x20mm.

Pełną dokumentację znajdziecie Państwo na stronie :  www.troax.com

Kontakt w Polsce:
Sebastian Chrzanowski-Sawicki – Dyrektor zarządzający
Tel 530 944 955