Profesjonalne narzędzia ręczne Automotive-Production-Support

Profesjonalne narzędzia ręczne

STAHLWILLE-POLSKA Spółka z o.o. działająca od 01 grudnia 1999 r, Spółka – córka Eduard Wille GmbH & Co. KG, reprezentuje na polskim rynku niemieckiego producenta profesjonalnych narzędzi ręcznych STAHLWILLE – Eduard Wille GmbH & Co. KG, Wuppertal, Niemcy, przedsiębiorstwa założonego w 1862 roku przez Eduarda Wille.

Całość produkcji odbywa się wyłącznie w zakładach zlokalizowanych w Niemczech.
Oferowane narzędzia reprezentują najwyższy poziom jakości rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych.

STAHLWILLE jako Producent posiada kod NCAGE – D 8404 a większość narzędzi kody NSN.

Magazyny Spółki zlokalizowane w Bielsku-Białej pozwalają na realizację zamówień w 24h!
Do dyspozycji zainteresowanych: serwis kalibracji dynamometrycznych – do 3000 Nm, na własnych ruchomych stanowiskach badawczo-certyfikacyjnych dojeżdżających do Użytkownika
Poza oferowanymi narzędziami STAHLWILLE-POLSKA oferuje narzędzia i ich zestawy marek: VBW i ALARM – Grupa STAHLWILLE, narzędzia do naprawy gwintów V-Coil oraz narzędzia nieiskrzące Carltsø.

Na szczególną uwagę zasługuje oferowany przez STAHLWILLE-POLSKA program „Do itYourself” – zamów dowolne narzędzia z katalogu Grupy STAHLWILLE a indywidualnie projektowane moduły do narzędzi w systemie Tool Control System – otrzymujesz w zestawie. Dodatkowo każde narzędzie jest znakowane laserowo indywidualnym znakiem Użytkownika.

Sprzedaż produktów prowadzona jest przez sieć współpracujących Partnerów Handlowych – hurtowni i sprzedawców narzędzi profesjonalnych na terenie całego kraju.
Oferta STAHLWILLE-POLSKA zapewnia dostawę narzędzi o najwyższej jakości, sprawności realizacji zamówień na najwyższym poziomie wg indywidualnych projektów oraz najbardziej zaangażowane doradztwo i kompetentny serwis w siedzibie Użytkownika

STAHLWILLE-POLSKA Spółka z o.o.
ul. ks. Józefa Londzina 31, 43-300 Bielsko-Biała
tel. + 48 33 82 80 700
telefax: + 48 33 82 80 728
e-mail : stahlwille@stahlwille.pl

Maciej Piebiak
Doradca Techniczny
Mobile: +48 606 541 141
Telefon: +48 (0) 33 82 80 700
Telefax: +48 (0) 33 82 80 728
e-mail : maciej.piebiak@stahlwille.pl