Omni3D – lider przemysłowego druku 3D

Jesteśmy pierwszym polskim producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF. Działamy w kraju i za granicą, oferując sprzedaż przemysłowych systemów do druku 3D, wynajem maszyn przemysłowych oraz druk 3D na zlecenie. W dostępnych pakietach znajdziesz również rozbudowane usługi przed i posprzedażowe, m.in.:

– bezpłatny audyt
– doradztwo biznesowe
– instalacje
– szkolenia
– usługi serwisowe
– pakiety filamentów

OMNI3D to lider przemysłowego druku 3D. W czerwcu 2016 roku premierę miała nasza drukarka 3D Factory 2.0. Posiadamy 11 aktywnych resellerów w 15 krajach na świecie, m.in. w Czechach, Francji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Arabii Saudyjskiej, Australii i Nowej Zelandii.

Naszym celem jest optymalizacja produkcji w Twojej firmie poprzez odnalezienie procesów, w których zastosowanie druku 3D przyniesie oczekiwaną oszczędność czasu i kosztów.

 

 

Najnowszym rozwiązaniem firmy jest Drukarka Omni500 LITE

Zarządzanie przed dedykowaną stronę internetową, dwa ekstrudery z czujnikiem obecności materiału, pole robocze umożliwiające wydruk dużych elementów – to tylko wybrane funkcje drukarki Omni500 LITE od Omni3D. Co najważniejsze, za jej wysoką jakością idzie też atrakcyjna cena – to ważna informacja dla tych, którzy cenią sobie ekonomiczne rozwiązania.

Dlaczego warto wybrać Omni3D?
Daliśmy się poznać jako solidni wykonawcy i godni zaufania kontrahenci. Nasze wydruki zostały m.in. docenione podczas tegorocznych Dni Druku 3D w Kielcach. Niezmiennie szukamy coraz lepszych rozwiązań i systematycznie zajmujemy się ich wdrożeniem. Decydując się na wybór Omni3D każdy klient ma pewność, że nie tylko przeszkolimy zespół, ale jesteśmy gotowi do odpowiedzi na pytania, które z pewnością pojawią się na początku korzystania z przemysłowej drukarki 3D.

Złoty środek, czyli za co doceniać Omni500 LITE?
To urządzenie powstało z myślą o klientach, którzy potrzebują prostej i szybkiej obsługi maszyny przy zachowaniu przemysłowych standardów. Dzięki wywiadom z potencjalnymi klientami stworzyliśmy dobry produkt w atrakcyjnej cenie.

  • Posiada dwie głowice umożliwiające drukowanie z dwóch materiałów podczas jednego wydruku, a więc głównego i podporowego.
  • Może być zarządzane przez dedykowaną stronę internetową. Dzięki temu rozwiązaniu w łatwy sposób rozpocząć wydruk a jego postęp kontrolować zdalnie.
  • Możliwość budowania i zdalnego zarządzania zespołem drukarek.
  • Pozwala na automatyczną kalibrację platformy.

Więcej informacji na stronie: www.omni3d.pl

DANE TELEADRESOWE

OMNI3D Sp. z o.o.
Świętego Michała 43
61-119 Poznań
sales@omni3d.com