Rozwiązania filtracyjne dla przemysłu

Mając po swojej stronie LTA, można rozwiązać praktycznie każdy problem związany z filtracją przemysłową. W końcu jako lider technologiczny znamy ten temat kompleksowo.

Badamy, projektujemy i produkujemy – mamy ponad 35-letnie doświadczenie i doskonale rozumiemy wymagania klientów. W taki sposób powstają technologiczne kamienie milowe dla przedsiębiorstw i koncernów na całym świecie.

Jako globalny dostawca opracowujemy rozwiązania do kompaktowych systemów filtracji, jak również projektujemy i budujemy systemy filtracji do dużych układów odsysania.

Wszystkie nasze rozwiązania są przystosowane do odsysania cząstek mgły emulsyjnej i olejowej oraz cząstek pyłu i wiórów o wielkości od 0,001 do 100 µm.

Dzięki obszernej wiedzy fachowej w dziedzinie systemów rurowych, symulacji przepływu, technologii bezpieczeństwa i rozwiązań „pod klucz” oferujemy naszym klientom szereg usług o wartości dodanej w całym cyklu życia instalacji.

Wszystkie nasze produkty posiadają prestiżowy certyfikat branży automotive VDA 6.4 co czyni nas wiodącym dostawcą w tej branży przemysłu na świecie.

Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi producentami maszyn, uzupełniając ich produkty o dedykowane systemy filtracji, spełniające najwyższe normy stawiane tego typu urządzeniom.

Naszymi klientami w Polsce są między innymi: VW, Toyota, IFA Powertrain, Mahle, Gebrueder Peitz.

Oferta LTA obejmuje między innymi:

– kompaktowe systemy filtracji mgły olejowej i emulsyjnej (elektrostatyczne i mechaniczne)

Kompaktowe systemy filtracji LTA o konstrukcji modułowej łączą w sobie wiele zalet na małej przestrzeni. Przekonują wysokim stopniem filtracji (> 99%) i jednocześnie ułatwiają obsługę i konserwację. Dzięki regulowanym generatorom wysokiego napięcia znajdują uniwersalne zastosowanie i jako energooszczędne systemy filtracji spełniają wytyczne ERP. Różnorodne akcesoria umożliwiają optymalne dopasowanie do konkretnego zastosowania.

– duże systemy filtracji

Od grupowych i centralnych układów odsysania mgły olejowej i emulsyjnej w maszynach lub centrach obróbczych do całych hal fabrycznych: rozwiązania filtracyjne LTA zapewniają czystość niezależnie od wielkości przestrzeni. Wykorzystywany jest przy tym wytrzymały, wspólny duży system filtracji do wszystkich maszyn ze smarem chłodzącym – jako wariant 1- lub 2-poziomowy, o natężeniu przepływu powietrza do 28 000 m³/h i energooszczędnej konstrukcji zoptymalizowanej pod kątem przepływu. Elastyczna konstrukcja modułowa umożliwia odsysanie różnych ilości zanieczyszczeń.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt w Polsce:

Bartosz Obracaj
LTA Area Sales Manager Poland
Mobile: +48 577 850 230
E-mail:  bartosz.obracaj@lta-filter.com