IFS Applications™ – system ERP dla branży motoryzacyjnej

IFS jest globalnym producentem i dostawcą oprogramowania wspierającego zarządzanie w przedsiębiorstwach, specjalizujących się w produkcji i dystrybucji wyrobów, obsłudze infrastruktury i świadczeniu usług serwisowych. Zespół IFS składający się z 4000 pracowników wspiera ponad 10 000 klientów z całego świata za pośrednictwem sieci biur lokalnych i stale powiększającego się ekosystemu firm partnerskich. Na polskim rynku firma IFS jest obecna od roku 1992, obsługując ponad 260 klientów z różnych gałęzi przemysłu, w tym również z branży motoryzacyjnej. Z systemu IFS Applications™ korzystają m.in. koncerny Toyota i BMW, a w Polsce m.in. firmy PLAST-MET Automotive Systems, Lumag, SumiRiko Poland i NGK Ceramics Polska.

IFS APPLICATIONS™ DLA BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

Zintegrowany system ERP wspierający zarządzanie przedsiębiorstwem IFS Applications™ umożliwia firmom szybkie reagowanie na zmiany rynkowe i zapewnia efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów. Rozwiązanie charakteryzuje się modułową architekturą, elastycznością i przyjazną użytkownikowi obsługą. Architektura IFS Applications™ oparta na komponentach pozwala na wybór, zmianę i dodawanie tych funkcji, które są odpowiednie do modelu działalności firmy w danym momencie. Dodawanie kolejnych komponentów nie wpływa na bieżącą konfigurację, rozwiązanie można więc rozbudowywać w miarę upływu czasu.

IFS Applications™ obsługuje różne modele produkcji, uwzględniając całość łańcucha dostaw – od projektowania, ofertowania i konfiguracji wyrobu, po produkcję, dostawę i opcjonalne zarządzanie remontami i serwisem. Dzięki zaawansowanej funkcji planowania i harmonogramowania produkcji oraz funkcjonalności DDMRP (planowanie potrzeb materiałowych sterowane popytem) system IFS Applications™ gwarantuje wysoką efektywność prowadzonych działań. Zintegrowane zarządzanie jakością wspiera pełną kontrolę jakości procesu oraz prowadzenie audytów, raportowanie niezgodności (NCR) i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych (CAPA).

System IFS Applications™ zawiera rozwiązania dla producentów OEM i dostawców działających w branży motoryzacyjnej. Wspiera różne strategie zarządzania produkcją i kontrolingu, zwiększając efektywność łańcucha dostaw i ograniczając koszty, a także poprawiając zarządzanie jakością w firmie. Rozwiązanie wspiera politykę ekologiczną przedsiębiorstwa, umożliwiając śledzenie wszystkich substancji, w tym CO2 i materiałów nadających się do recyklingu, aby zapewnić efektywne wykorzystanie energii i zgodność z zatwierdzonymi regułami postępowania.

IFS APPLICATIONS™ –CHARAKTERYSTYKA • Szeroka funkcjonalność branżowa oraz obsługa procesów związanych z finansami, zarządzaniem zasobami ludzkimi i relacjami z klientami. • Atrakcyjny, intuicyjny i wygodny interfejs użytkownika umożliwiający pracę w systemie z dowolnego urządzenia. • Większa przejrzystość procesów biznesowych – lepszy wgląd w działalność firmy. • Technologia IoT i rejestracja danych w czasie rzeczywistym m.in.na potrzeby predykcyjnego zarządzania serwisem. • Architektura wielowarstwowa i niskie koszty eksploatacji systemu, proaktywne zarządzanie jakością produktu i regularne aktualizacje.

Więcej informacji: IFSworld.com

IFS Poland M. Flisa 4 02-247 Warszawa Tel. +48 22 245 51 50 Faks +48 22 577 45 01 IFS.com info.pl@ifs.com