Urządzenia do obróbki termicznej

Firma Leister Technologies AG to szwajcarski producent urządzeń i podzespołów do obróbki termicznej dla przemysłu i rzemiosła. Nagrzewnice powietrza, dmuchawy gorącego powietrza, dmuchawy i ręczne narzędzia Leister są stosowane praktycznie w każdej branży przemysłu na całym świecie, w których kluczowym elementem jest wykorzystanie podgrzanego powietrza.  Produkty marki Leister są powszechnie uznanym rozwiązaniem przez inżynierów, automatyków i kierowników utrzymania ruchu, ze względu na wysoką niezawodność, oferowany poziom kontroli i skuteczność. Szeroki zakres mocy oferowanych urządzeń (0,4-32kW), pełna kontrola nad parametrami pracy oraz możliwość integracji w systemach maszyn i urządzeń umożliwia optymalne skonfigurowanie procesu pod kątem wydajności i kosztów.
Leister to sprawdzone źródło gorącego powietrza w profesjonalnych aplikacjach zarówno w pracy manualnej na liniach montażowych na pojedynczych etapach oraz w procesach ciągłych przy produkcji zautomatyzowanej. Urządzenia są stosowane m.in. do:
– znakowania
– suszenia
– rozpalania i wygrzewania
– sterylizacji
– podgrzewania wstępnego
– pakowania i etykietowania
– uszlachetniania powierzchnii
– gratowania
– termoformowania
– nabłyszczania
– nitowania
– łączenia, zgrzewania i spawania
– obkurczania kapturów foliowych
– aktywowania klejów
– laminowania
– przyspieszania procesów chemicznych
– testowania i wypalania układów wydechowych
– recyclingu podgrzanego powietrza
– obkurczania wiązek elektrycznych

Nasz zespół doradców technicznych posiada szeroką wiedzę na temat oferowanych produktów oraz praktyczne doświadczenie w zakresie rozwiązań związanych ze stosowaniem gorącego powietrza w procesach produkcyjnych.
Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru i konfiguracji sprzętu, oferujemy możliwość audytu istniejących systemów, prowadzimy testy oraz zapewniamy pełne wsparcie techniczne, w tym serwis i dostęp do części zamiennych.

Kontakt:
Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o.
ul.ks. W. Siwka 13
40-306 Katowice
tel. 322091202
info@heisslufttechnik.pl