Badanie zabezpieczeń antykorozyjnych w świetle UV_autmotive_production_support

Zaawansowane rozwiązania w zakresie zdalnych badań wizualnych

Mentor Visual iQ™ to szybsze i dokładniejsze badania. Łączność w czasie rzeczywistym, intuicyjny ekran dotykowy, indywidualne profile użytkownika oraz Real3D Measurement – trójwymiarowe obrazowanie w Pomiarze Fazowym 3D oraz Stereo 3D, to tylko niektóre możliwości, znacznie podnoszące efektywność badań wizualnych. Inteligentne rozwiązania wbudowane w urządzenie VideoProbe™ to większa efektywność badań oraz szybsze i trafniejsze decyzje dzięki technologii TrueSight Imaging.

Mentor Visual iQ to szybsze i dokładniejsze badania_automotive_production_support

Boroskopowe badania w świetle UV to coraz popularniejsza metoda badań – Mentor Visual iQ w wersji UV to rozwiązanie tego problemu.
Wymienne sondy z kwarcowymi światłowodami oraz specjalnie zaprojektowaną optyką zapewniają doskonałą jakość obrazu zarówno w świetle białym jak i UV, o natężeniu niezbędnym do badań penetracyjnych z wykorzystaniem preparatów fluorescencyjnych.

Przykładowe zastosowania:

– badanie głowic silników,
– badanie stanu cylindrów,
– badanie stanu układu wydechowego,
– badanie zabezpieczeń antykorozyjnych ( w świetle UV ).

Przykładowe zdjęcia z badań wizualnych:

Szybsze i dokładniejsze badania wizualne_automotive_production_support
Badanie wizualne głowic silników i stanu cylindrów_automotive_production_support
Badanie zabezpieczeń antykorozyjnych w świetle UV_autmotive_production_support

Everest Polska od ponad 15-tu lat odpowiada za dystrybucję i serwis sprzętu Everest VIT w Polsce oraz krajach nadbałtyckich. Jesteśmy jedynym przedstawicielem tej marki na naszym rynku w zakresie sprzedaży, serwisu, doradztwa i szkoleń dla naszych wspólnych Partnerów z branży NDT.

Od lat dostarczamy najbardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie zdalnych badań wizualnych oraz innych metod Badań Nieniszczących. Są to głównie boroskopy techniczne (przemysłowe) i akcesoria do nich: źródła światła, światłowody, kamery endoskopowe i inne. Od początku, naszą główną linią produktową pozostają najlepsze na świecie wideo boroskopy przemysłowe – wideoskopy techniczne firmy Everest VIT (obecnie Waygate Technologies). Gwarantujemy serwis oraz pomoc w doborze odpowiednich narzędzi do Państwa potrzeb: boroskopy sztywne, boroskopy wysokotemperaturowe, akcesoria RVI w tym endoskopowe źródła światła, proste zestawy inspekcyjne, wyspecjalizowane kamery przemysłowe.

Przejdź do zakładki dostawcy na platformie Automotive Production Support i skorzystaj z bezpłatnych konsultacji: TUTAJ