Znakowanie i grawerowanie Automotive Production Support

Znakowanie i grawerowanie Automotive Production Support

Gravotech – światowy lider w zakresie znakowania

Gravotech Sp. z o.o. to dostawca rozwiązań w dziedzinie znakowania i grawerowania. Główne marki firmy to:
Technifor – lider w produkcji mikroudarowych, żłobiących i laserowych urządzeń do trwałego znakowania wyrobów z metalu i tworzyw sztucznych.
Gravograph – wiodący producent urządzeń grawerskich: maszyn obrotowych, laserów CO2 i Fibre oraz materiałów i akcesoriów grawerskich.

Grupa osiągnęła światową renomę dzięki bardzo szerokiej gamie proponowanych rozwiązań oraz niezwykle rozbudowanej światowej sieci oddziałów i dystrybutorów.
Gravotech projektuje, produkuje oraz sprzedaje innowacyjne rozwiązania do grawerowania, znakowania i cięcia.Grupa jest również producentem programów graficznych wspomagających grawerowanie i znakowanie.
 
Technifor to specjalista w dziedzinie znakowania oraz automatycznej identyfikacji części przemysłowych. Marka posiada w swojej ofercie rozwiązania do znakowania laserowego, mikroudarowego i żłobiącego. Nasi eksperci doradzą i pomogą w wyborze najlepszego systemu znakowania ściśle dopasowanego do potrzeb projektu.
Dzięki 30-letniemu doświadczeniu i instalacji ponad 40 000 urządzeń, Technifor może zaoferować swoim klientom kompletne rozwiązania, łącząc w sobie znakowanie, integrację w linię produkcyjną oraz automatyczny odczyt danych.
Technifor proponuje kompletne rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego łączące znakowanie z automatycznym odczytem danych, w celu możliwości śledzenia części w trakcie całego cyklu produkcji. 

Producenci oraz dostawcy części używają rozwiązań Technifor na liniach produkcyjnych i montażowych, na stanowiskach kontroli jakości oraz serwisach, aby zapewnić identyfikację wszystkich wyrobów: 
– Znakowanie zgodne z międzynarodowymi normami
– Automatyzacja znakowania i odczytu
– Gwarancja braku błędów: numery seryjne, identyfikacja partii, godziny i daty, wewnętrzne kodowanie

Korzystając z międzynarodowej struktury, Technifor opracowuje projekty na skalę międzynarodową oraz zarządza ich integracją na całym świecie.

Gravotech Sp z o. o.
NIP 8992547549
ul. Kobierzycka 20 BA
52-315 Wrocław – Polska