BSC SOLUTIONS

ul. Zielone Zacisze 1/214, 03-294 Warszawa, 780120705 , info@bscsolutions.pl

Strona główna

Przedmiotem naszej specjalizacji jest projektowanie i wdrażanie systemów szybkich przezbrojeń pras zgodnie z regułami SMED (Single Minute Exchange of Die). Służymy doświadczeniem w zakresie szeroko pojętej optymalizacji i integracji procesów przezbrojeń wszystkich dostępnych pras na rynku.

Nasza oferta, to nie tylko maszyny do wymiany i transportu narzędzi, ale również najwyższej jakości asortyment do magazynowania, pozycjonowania i zaciskania matryc i tłoczników. Unikalne technologie, nasze doświadczenie w konstruowaniu maszyn oraz indywidualne podejście do każdego projektu, umożliwiają nam zrealizowanie najbardziej wymagających zadań, tworząc tym samym niewiarygodnie elastyczny i kompletny system szybkiej wymiany narzędzi znany jako QDX (Quick Die Xchange).

Naszym potencjałem są również inne urządzenia (podajniki, podnośniki) wykorzystywane do realizowania przemieszczeń w przemyśle trudnych ze względu na gabaryt i masę przemieszczanego ładunku, jak również z powodu na panującego, niekorzystnego lub niebezpiecznego środowiska realizowanego transportu, między innymi przy obróbce cieplnej metali, na liniach montażowych, lakierniach, w strefach wybuchowych, pomieszczeniach sterylnych lub o dużym natężeniu pola magnetycznego.

Skontaktuj się z dostawcą

Wszystko gotowe?