Dalmec

ul. Puławska 44D, 05-500 Piaseczno, 227165724 , dalmec@dalmec.pl

www.dalmec.pl

Manipulatory Dalmec słyną na świecie z unikalnych projektów, wysokiej jakości zastosowanej technologii, komponentów objętych patentami międzynarodowymi, a także z szerokiego zakresu specjalizacji i konkretnych rozwiązań dla każdej branży przemysłu. Oferujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie wspomagania ręcznie wykonywanych operacji transportu bliskiego.

Wspomaganie to jest realizowane przy użyciu manipulatorów pneumatycznych, które są projektowane pod kątem optymalizacji pracy w procesach produkcyjnych, tak, aby miały natychmiastowy wpływ na jakość pracy i jej efektywność.

Od ponad 50 lat rozwijamy urządzenia pneumatyczne wspomagające transport ręczny i jesteśmy niekwestionowanym liderem w tej specyficznej dziedzinie.

Dysponujemy wysoko wyspecjalizowaną kadrą inżynierską zdolną do świadczenia usług kompleksowo: od etapu ustalania specyfikacji technicznej każdego projektu, poprzez jego wdrażanie do procesu produkcyjnego, na pełnej obsłudze serwisowej w trakcie całego okresu użytkowania manipulatora kończąc.

Dalmec manipulatory przemysłowe 1
Dalmec manipulatory przemysłowe 2
Dalmec manipulatory przemysłowe 3
Dalmec manipulatory przemysłowe 4
Dalmec manipulatory przemysłowe 5
Dalmec manipulatory przemysłowe 6

Skontaktuj się z dostawcą

Wszystko gotowe?