SECO Tools

ul. Krakowiaków 50, 02-255 Warszawa, 226375383 , seco.pl@secotools.com

https://www.secotools.com/

Firma Seco Tools od momentu założenia jej w miejscowości Fagersta w Szwecji, aż po dzisiejszą globalną organizację, zawsze łączy najnowocześniejsze, precyzyjne narzędzia z trwałymi, osobistymi relacjami, jesteśmy firmą opartą na prawdziwych ludziach, która pomaga naszym partnerom odkrywać przyszłość przemysłu wytwórczego. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy dla twórców, wymyślamy dla wynalazców i współpracujemy z pionierami. Popychamy przyszłość do przodu dzięki naszej własnej obsesji na punkcie innowacji. Krótko mówiąc - jeśli istnieje odpowiednie narzędzie do pracy, dostarczymy je. Jeśli takiego nie ma, zaprojektujemy je.

Jesteśmy również dumni z tego, że zrównoważony rozwój znajduje się w centrum wszystkiego, co robimy, wpływając na postrzeganie naszej branży, zmieniając proces produkcji i odgrywając własną rolę w kształtowaniu jaśniejszej przyszłości.

Wyróżniamy się tym, że jesteśmy kimś więcej niż tylko dostawcą narzędzi skrawających. Aby dostarczać najlepsze rozwiązania, łączymy naszą rozległą specjalistyczną wiedzę z głębokim osobistym zaangażowaniem Nasz szeroki asortyment produktów obejmuje ponad 30 000 standardowych pozycji oraz rozwiązań przeznaczonych do zastosowań specjalnych.

  • Narzędzia do frezowania
  • Narzędzia do toczenia
  • Narzędzia do wykonywania i obróbki otworów
  • Narzędzia do wykonywania gwintów
  • Systemy narzędziowe

Nasza oferta to kompletny zakres produktów, zaczynając od precyzyjnych płytek skrawających, stanowiących wyposażenie zaawansowanych narzędzi, aż po odpowiednie oprawki narzędziowe i systemy mocowania, pasujące do różnych obrabiarek.

Skontaktuj się z dostawcą

Wszystko gotowe?