Silny&Salamon

ul. Druskiennicka 20, 81-533 Gdynia, 586225401 , biuro@pakowanie.biz

www.plomby.biz, www.pakowanie.biz

Silny&Salamon to sprawdzony partner w biznesie, który od ponad 30 lat dostarcza rozwiązania do automatyzacji pakowania i zabezpieczania produktów, mienia i miejsc, oraz doradza w zakresie bezpieczeństwa łańcucha dostaw. Punktem wyjścia jest analiza przedwdrożeniowa, na podstawie której pomagamy zoptymalizować proces pakowania lub zwiększyć poziom bezpieczeństwa procesów logistycznych. Następnie dobieramy produkt i udostępniamy do przetestowania w rzeczywistym środowisku pracy.

Oferta maszyn do pakowania obejmuje wachlarz urządzeń Autobag, światowego lidera, którego spółka jest wyłącznym dystrybutorem. Umożliwiają one pakowanie w gotowe worki na rolce, dowolnie personalizowane. Firma sprzedaje też urządzenia do liczenia i ważenia, wspierające proces pakowania drobnych elementów, oryginalne materiały eksploatacyjne i pełne wsparcie serwisowe.

Klienci z branży motoryzacyjnej korzystają z atutów maszyn Autobag w pakowaniu elementów mocowania tapicerki, gumowych i plastikowych części zabezpieczających, elementów elektronicznych i elektrycznych, tj. wiązek kablowych, przekaźników, lamp i akcesoriów do nich, a także zamków, stacyjek, kluczyków i detali do wyposażenia wnętrza. Urządzenia sprawdzą się też w pakowaniu tulei, sworzni, łączników, elementów zawieszenia, a także całej gamy produktów uszczelniających, tj. o-ringów i uszczelek, w tym drzwiowych. Szeroki wachlarz dostępnych modeli umożliwi również pakowanie filtrów olejowych, paliwowych i kabinowych.

W zabezpieczeniu każdego z ogniw łańcucha dostaw, sprawdza się plomba elektroniczna TrackLock 2.0 gwarantująca najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wbudowane moduły GPS, GSM, RFID, BT, poza zapewnieniem dokładnego monitoringu transportu, dostarczają też informacji przydatnych do optymalizacji procesów logistycznych w firmie.

Spółka oferuje też wachlarz produktów, takich jak: plomby plastikowe, metalowe, kontenerowe, linkowe i licznikowe. Dostępne są również bezpieczne saszetki i torby, plomby naklejkowe w postaci samoprzylepnych etykiet, plomby technologiczne i zamknięcia przemysłowe. Wiedza i doświadczenie ekspertów pozwalają od podstaw zaprojektować odpowiednie systemy zabezpieczeń pod specyficzne potrzeby klienta.

Dodatkowo Silny&Salamon, dzięki spółce córce, oferuje rozwiązania w obszarze inteligentnych systemów wykorzystujących technologie radiowe. Dzięki wdrażanym systemom RFID klienci osiągają oszczędności w inwentaryzacji i magazynowaniu oraz odnotowują wzrost bezpieczeństwa procesów w firmach.

Autobag-500-Beauty-Shot_Silny_Salamon_Automotive_Production_Support
kłódka_PostNord_Silny_Salamon_Automotive_Production_Support
maszyna_do_pakowania_Autobag_PS125OneStep_Pick-by-light_Silny_Salamon_Automotive_Production_Support now
Plomba_linkowa_LINK_SAL_G_na_bramie_Silny_Salamon_Automotive_Production_Support new
Autobag_500_Silny_Salamon_Automotive_Production_Support
inwentryzacja_RFID_Silny_Salamon_Automotive_Production_Support new

Formularz kontaktowy

Wszystko gotowe?