PREMIERY

Drukarka Omni500 LITE – rozwiązanie od Omni3D

Prosta i szybka obsługa maszyny przy zachowaniu przemysłowych standardów. Posiada dwie głowice umożliwiające drukowanie z dwóch materiałów podczas jednego wydruku.

EK9160 Koncentrator danych IoT  „Plug-and-Cloud”

Koncentrator danych IoT –EK9160, umożliwia w prosty, bezpieczny i niedrogi sposób transmisję wszystkich danych procesowych do chmury w technologii plug-and-play bez programowania!

.

Ergonomiczny system do spinania palet ErgoPack

Pionierski wynalazek nie wymagający schylania się i chodzenia wokół palety. Urządzenie spina nawet palety umieszczone wysoko nad podłogą. Automatycznie rozpoznaje szerokość spinanej palety, można nim spinać palety na przenośnikach i wózkach.

Coboty światowego lidera Universal Robots

#1 na światowym rynku robotów współpracujących, które zrewolucjonizowały rynek korzystnie wpływając na rozwój sektora MŚP.Wyróżnia je: łatwe, intuicyjne programowanie, uniwersalność i bezpieczeństwo. Nie wymagają osłony bezpieczeństwa!

Bezdotykowe drukowanie EBS 6600

Drukarki przemysłowe służące do znakowania wyrobów różnych gałęzi przemysłu i usług. Zapewniamy szybkie i bezdotykowe nanoszenie tekstów, grafiki, kodów paskowych, datowanie oraz numerowanie.

ThinManager firmy Rockwell Automation

Kompletna usługa terminalowa. Scentralizowane rozwiązania do zarządzania nowoczesną fabryką które umożliwia wyświetlenie żądanej usługi na dowolnym urządzeniu w fabryce.

Technologia skanowania laserowego

Automatyzacja procesu skanowania poprzez integracje laserowego skanera 3D MetraSCAN firmy Creaform, przemysłowego robota oraz innowacyjnego oprogramowania inspekcyjnego METROLOG X4 i-Robot.

ROBO TOOL BOX

Zewnętrzny magazyn detali do 117 szt. z automatycznym podawaniem przy pomocy robota przemysłowego. Pionowe Centrum obróbcze FANUC Robodrill wyposażone w zautomatyzowany TOOL BOX jest gwarancją uzyskania najwyższej jakości,efektywności oraz bezpieczeństwa procesu obróbczego.

AnyFeeder firmy OMRON

Rozwiązanie łączące system wizyjny i robotykę z zaawansowanym oprogramowaniem ACE Sight. Kompletny system do elastycznego podawania części luzem. Pozwala na częste i łatwe zmiany produktów na linii.

TPS/i firmy Fronius

Inteligentne rozwiązania 4.0 dla przemysłu motoryzacyjneg, oraz innowacyjne procesy spawania materiałów z użyciem procesu Cold Metal Transfer CMT na platformie TPS/i

 SecoPoint firmy SECO

Kompleksowe urządzenie wydające pozwalające koordynować stany magazynowe, obniżyć koszty i zwiększyć wydajność produkcji.

Schnellecke 4.0 Smart Logistics

Pilotażowy projekt połączenia rozwiązania Google Glass wraz z opaskami RFID (RFID meet XBand).

ActiveCockpit firmy Bosch Rexroth - Automotive Production Support 2017

 ActiveCockpit firmy Bosch Rexroth

Interaktywna platforma komunikacji dla przemysłu. Informacyjny system który gromadzi, filtruje i wizualizuje na bieżąco dane z produkcji.

 

FANUC CR-7iA - Automotive Production Support 2017

 FANUC CR-7iA

NOWY, sześcioosiowy robot współpracujący marki FANUC o udźwigu 7 kg.

 

 

FANUC ROBODRILL serii α-DiB5 Automotive Production Support

 FANUC ROBODRILL serii α-DiB5

Centrum frezarskie nowej generacji przeznaczone do szerokiego zakresu operacji frezarskich i wiertarsko-gwinciarskich.

 

ATOS ScanBox firmy Lenso

Kompletna optyczna maszyna pomiarowa współrzędnych 3D opracowana przez firmę GOM w celu sprawnego prowadzenia kontroli jakości w procesie produkcyjnym.

MeasurLink firmy Mitutoyo Automotive Production Support

MeasurLink firmy Mitutoyo

Umożliwia zarządzanie wieloma “wyspami” inspekcji w zakładzie produkcyjnym i połączenie ich w jeden wspólny system.

System Mold-ID firmy Balluff Automotive Production Support

System Mold-ID firmy Balluff

Umożliwia śledzenie użycia form wtryskowych, zapewniając optymalny stopień ich wykorzystania. Aby zapewnić pełną identyfikowalność form każda z nich wyposażona jest w nośnik danych RFID.

System automatycznej wymiany narzędzi SWS firmy Schunk Automotive Production Support

 System wymiany narzędzi SWS firmy Schunk

Unikatowe rozwiązanie “safety”, mechanizmu blokującego, bez żadnych elementów sprężystych.

 

Bezobsługowy system transportowy Weasel firmy SSI Schäfer Automotive Production Support

System transportowy Weasel firmy SSI Schäfer

Przeznaczony jest do elastycznego i płynnego transportu kartonów, pojemników oraz innych materiałów wewnątrz zakładu bez zastosowania klasycznego transportu przenośnikowego.