Zgłoś udział

Proces rejestracji

    Krok 1. Wypełnij formularz online umieszczony poniżej Krok 2. Przejdź weryfikację autentyczności danych. Krok 3. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia odesłane zostaną do Państwa drogą mailową szczegóły dotyczące dalszej procedury.   Z troski o wysoką jakość i zamknięty charakter wydarzenia, organizator zastrzega sobie prawo do nieprzyjęcia zgłoszeń osób nie związanych bezpośrednio z produkcją.  

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma (wymagane)

Stanowisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer kontaktowy (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie powyżej danych w celach organizacji wydarzenia przez Organizatora Macieja Ratajczaka, prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Maciej Ratajczak R3 Studio z siedzibą przy ul. Kilińskiego 1, 63-900 Rawicz (dalej Automotive Production Support).

Oświadczam, że jako osoba zgłaszająca udział przedstawicieli swojej firmy w wydarzeniu, pozyskałem ich dane w sposób legalny a osoby te wyraziły zgodę na przekazanie ich danych w celu rejestracji do udziału w wydarzeniu, oraz dysponuję dowodami wyrażenia przez wskazane osoby stosownych zgód.

       
Na naszej stronie internetowej pod linkiem: TUTAJ  znajdą Państwo informacje, w jaki sposób i w jakim zakresie przetwarzamy dane osobowe.