Innowacyjne technologie laserowe

LaserTec Sp. z o.o. to jeden z wiodących na rynku europejskim wytwórców zintegrowanych stanowisk do procesów laserowych.

W ramach prowadzonej działalności spółka wdraża do przemysłu innowacyjne technologie laserowego spawania, hartowania, napawania i cięcia 3D oraz spawania hybrydowego. Ponadto wykorzystując technologie laserowe wykonuje usługowo hartowanie, napawanie i spawanie części maszyn i urządzeń, a także tworzy rozwiązania w zakresie automatyzacji i mechanizacji procesów produkcyjnych.
Najwyższą jakość produktów i usług świadczonych przez spółkę, zapewniają wykorzystywane w procesach produkcji innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz automatyczne i zintegrowane systemy produkcyjne.

W nowoczesnym przemyśle, pozwala to osiągnąć wysoką dokładność i jakość oraz krótki czas produkcji. Centrum technologii laserowych LaserTec Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie laserowej obróbki elementów metalowych, między innymi ze stali, miedzi, aluminium, mosiądzu oraz innych stopów metali. Dzięki nowatorskiej wiedzy, wieloletniemu doświadczeniu, a także nieustannemu rozwojowi, LaserTec zapewnia bezkonkurencyjną jakość wykonywanych prac, przejrzyste warunki współpracy oraz efektywne techniki w dziedzinie automatyzacji, robotyzacji i szeroko pojętych technologii laserowych.

Park maszynowy LaserTec jest wyposażony w pięć zrobotyzowanych stanowisk, zbudowanych w oparciu o roboty przemysłowe firmy Fanuc oraz innych dostawców, współpracujące z 4kW laserem diodowym, 6kW laserem włóknowym, podajnikiem proszku oraz licznymi głowicami procesowymi do procesów laserowych. Zaplecze techniczne umożliwia prowadzenie prac badawczo – rozwojowych w obszarze technologii laserowych, doborze technologii i optymalnych parametrów procesowych dostosowanych do potrzeb klientów oraz świadczenie usług w obszarze specjalizacji spółki. Firma posiada własne laboratorium metalograficzne oraz współpracuje z wieloma zewnętrznymi jednostkami naukowymi i technicznymi.

Głównym atutami LaserTec Sp. z o.o. jest kapitał ludzki, złożony z zespołu kompetentnych inżynierów i specjalistów, którzy są w stanie podjąć się projektów wymagających nie tylko wiedzy,
ale też doświadczenia i obiektywnej oceny. Kadrę Centrum Technologii Laserowy ch stanowią inżynierowie wykwalifikowani w obszarze spawalnictwa, inżynierii materiałowej, obróbki cieplnej
oraz robotyzacji i automatyzacji.

LaserTec Sp. z o.o. kieruje swoją ofertę niemalże do wszystkich gałęzi przemysłu, dzięki stałemu monitorowaniu trendów rynkowych oraz ciągłym badaniom prowadzonych w dziale BR, które dostarczają rozwiązań „szytych na miarę klientów”, przy tym przekraczając ich oczekiwania. Firma w ramach współpracy oferuje skuteczne wdrażanie nowatorskich rozwiązań m.in. w branży maszynowej, elektrotechnicznej, samochodowej, energetycznej, hutniczej, AGD oraz przemyśle okrętowym.

LaserTec Sp. z o.o. w swojej strategii rozwoju, oprócz budowania innowacyjności firmy, kieruje się zasadami
rzetelnej realizacji klientami, kontrahentami, partnerami biznesowymi, pracownikami i konkurentami.

LaserTec Sp. z o.o.
ul. Oświęcimska 321
43-100 Tychy
M: +48 661 484 612
handlowy@lasertec.pl
www.lasertec.pl