Relacja 2023

 Automotive Production Support oraz Battery Production Support 2023

Relacja VIDEO  

18 kwietnia w Kompleks Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się dwa specjalistyczne wydarzenia branżowe:

Automotive Production Support   (#APS2023 )
Siódma edycja spotkania dedykowanego dla osób związanych zawodowo z procesami produkcyjnymi. Głównym założeniem projektu od wielu lat jest prezentacja nowoczesnych technologii, narzędzi oraz usług wspierających procesy produkcyjne.

Battery Production Support  (#BPS2023)
Druga edycja spotkania firm produkujących baterie, systemy zasilania oraz magazynowania energii. Celem spotkania jest prezentacja technologii zwiększających konkurencyjność przedsiębiorstw i efektywność wytwarzania.

  • Jakie są kierunki oraz oczekiwania producentów w temacie industrializacji i nowych technologii?
  • Jak popchnąć kamyk, który uruchomi lawinę robotyzacji?
  • Jak lepiej zrozumieć i skutecznie wdrożyć nowoczesne technologie które nadal budzą wiele pytań?
  • Czy i jak długo polskie akumulatory będą napędzać Europę? Jakie wyzwania wiążą się z dynamicznym wzrostem zapotrzebowania na ogniwa litowo-jonowa oraz potrzebą zagwarantowania ich dostaw w wieloletniej perspektywie?

To tylko wybrane z zagadnień omawianych podczas debaty  firm produkcyjnych oraz dostawców technologii  sektorów motoryzacyjnego orz bateryjnego w Polsce.

To przyjemność móc gościć tak duże grono specjalistów w jednym miejscu i czasie. W spotkaniu uczestniczyło blisko 250 osób związanych zawodowo z procesami produkcyjnymi .  Dziękujemy i zapraszamy za rok! 

GALERIA ZDJĘĆ